Mitmekülgne Pädevus

LEADLEX juristid on pädevad mitmekesistes õigus- ja äriala valdkondades. Meie võrgustikku kuuluvad spetsialistid erinevatest riikidest, mis võimaldab meil tegeleda nii Eesti kui ka rahvusvaheliste projektide ja õigusküsimustega

KONFIDENTSIAALSUS

Meie tunnistame klientide poolt jagatud teabe tähtsust ja tundlikkust. Seetõttu võivad kliendid olla kindlad, et nende konfidentsiaalne teave jääb ainult LEADLEX-is.

Kulud kontrolli all

Me pakume paindlikku hinnastamist, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele, mitte ainult töötundidele. See tagab teile eelarve selguse ja kontrolli, enne kui meie teenuseid kasutate.

Tutvuge Leadlexiga

Leadlexi Õigusbüroo seab esikohale tulemused, pakkudes aastatepikkuse, enam kui 20-aastase kogemusega spetsialistide tippkvaliteeti. Me keskendume teie edu saavutamisele, mitte aja kulutamisele.

Juhtivpartner ja jurist

milles me oleme eksperdid

Õiguspraktika Valdkonnad

Äriõigus (Ühinemised ja omandamised)

Leadlexis teeme Eesti äriõiguse maastiku lihtsamaks, pakkudes teile kohandatud nõuandeid ja strateegilisi lahendusi. Meie eesmärk on tagada, et teie ettevõte vastaks nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele õigusnormidele.

Lepinguõigus

Leadlexis aitame teil mõista Eesti lepinguõigust, tagades teie lepingute juriidilise kindluse ja ärihuvides tegutsemise. Meie abil koostate kindlad lepingud, mis kaitsevad teie huve ja toetavad teie ettevõtte eesmärke.

Tööõigus

Leadlexis teeme Eesti tööõiguse navigeerimise lihtsaks, pakkudes personaalset tuge nii tööandjatele kui ka töötajatele, tagades, et teie valikud on selged, õiglased ja teie unikaalsele olukorrale ideaalselt vastavad.

Maksuõigus

Leadlexis aitame teil orienteeruda muutuvas maksuregulatsioonide maailmas, pakkudes teile isikupärastatud lahendusi, mis keskenduvad teie edule, vähendavad riske ja garanteerivad regulatiivsele vastavusele.

Vastavus seadusandlusele

Leadlexis teeme regulatsioonide järgimise lihtsaks, arendades välja strateegiaid, mis tagavad teie äri sujuva vastavuse Eesti ja Euroopa Liidu nõuetele.

Krüpto ja WEB3

Leadlexis lahendame krüpto, DAO ja web3 õigusalased keerukused, veendudes, et teie projektid vastavad nõuetele ja on maksimaalselt efektiivsed, eriti krüptovaldkonna litsentsimise kontekstis.
·   E- R 09:00-17:00

LEADLEX Partnerid ja Juristid

Miks Kliendid Valivad Meid?

0+
Kliendikonsultatsioonid
0%
Läbipaistev Hinnapoliitika
0K+
Klientidele Hüvitatud Kulud

Klientide Tagasiside

 • Mul oli rõõm töötada Georgi Džaniašviliga LEADLEXist, kui vajasime abi oma e-poe õigusnõuetega ja dokumentide koostamisel, ja pean ütlema, et tema teenus oli erakordne. Ta võttis kogu stressi minu õlgadelt ja pakkus kogu protsessi vältel esmaklassilist abi. Georgi kiire ja tõhus suhtlus tegi veebisaidi õigusaspektide mõistmise minu jaoks lihtsaks ja arusaadavaks. Ilma igasuguse kõhkluseta soovitan Georgit kõigile, kes vajavad usaldusväärset juristi.

  Victor Fit
  BESTBODY OÜ tegevjuht, personaaltreener
 • Tänu Georgi abile õnnestus mul edukalt tagastada oma auto usaldamatule müüjale ja tagasi saada kogu makstud 35 000 eurot, seda kõike ilma igasuguste õiguslike menetluste või raskusteta. Alguses oli müüja vastumeelne ja ei soovinud suhelda, kuid Georgi sekkumisel lahenes kõik kiiresti ja sujuvalt. Olen Georgi abist ja asjatundlikkusest nii tänulik!

  Grigori Ilkevitš
  Endine igapäevaste pangatoodete juht ja Emotional Egghead'i tegevjuht
 • Mul oli võimalus töötada koos Georgi Džaniašviliga LEADLEXist ja las ma ütlen teile, ta on olnud fantastiline! Oma ettevõtte, First Baltic Trading Academy, juhtimisel puutun tihti kokku krüptovaluuta õiguse ja maksuküsimustega, mis nõuavad kiiret lahendamist. Iga kord, kui pöördun Georgi poole, on ta uskumatult reageeriv ja annab mulle vajaliku info viivitamata. Kui vajate usaldusväärset juristi, soovitan tungivalt Georgit.

  Vitali Filimonov
  First Baltic Trading Academy tegevjuht

Võtke meiega ühendust

Õigus on keeruline. See võib teile suuri probleeme tekitada. Lubage meil teid aidata!